O nás

O nás2019-05-02T11:47:20+00:00

O SPOLEČNOSTI

Akciová společnost LISS jako dodavatelská firma v oblasti progresivních povrchových úprav a výroby precizních komponentů. Je významným producentem luxusních hodinkových číselníků pro renomované švýcarské hodinářské producenty a špičkových povrchových úprav materiálů, dosahovaných sofistikovanými galvanickými operacemi nebo fyzikálními vakuovými metodami nanášení tenkých vrstev (PVD).

Největšího rozvoje v současné době zaznamenává činnost povlakovacího centra PLATIT, které pro své odběratele nanáší metodou PVD velmi tvrdé a otěruvzdorné vrstvy na zařízeních dodávaných výhradně sesterskou společností PLATIT AG (více www.platit.com).

Společnost je aktivním členem zájmového sdružení Průmyslový areál Rožnov, které zabezpečuje ochranu a synergii významných firem Rožnova p.R., má velmi těsnou spolupráci s vedením města a významně se snaží o ekologickou šetrnost. Uplatňuje moderní způsob řízení kvality TQM a je certifikována jak v oblasti řízení kvality, tak I v oblasti ochrany životního prostředí.

B.C.I. group

Blösch AG (www.bloesch.ch)

LISS a.s.
(www.liss.cz)

Platit AG
(www.platit.com)

PLATIT a.s.
(www.platit.eu)

CERTIFIKÁTY

Chcete s námi navázat spolupráci?

Kontaktujte nás